Aktualności

          • WAKACJE!

            26.06.2026

            Drogie uczennice, drodzy uczniowiePrzed Wami wakacje, życzymy Wam bezpiecznego, radosnego i pełnego pozytywnych emocji wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

             

        • Koniec roku szkolnego
          • Koniec roku szkolnego

            26.06.2026

            Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 O 8.30 spotkaliśmy się na boisku szkolnym, gdzie zakończyliśmy rok szkolny dla klas 1-4 technikum i 1-2 szkoły branżowej. Życzenia udanego wypoczynku pojawiły się w wypowiedziach dyr. szkoły p. Dariusza Grzesika. Wydarzenie to stało się okazją do podziękowania odchodzącym na emeryturę nauczycielom- p. Marii Migule, p. Lidii Leszczyńskiej, p. Beacie Trzaskowskiej oraz p. Leszkowi Korzańskiemu. W trakcie imprezy wręczono wyróżniającym się uczniom i uczennicom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody, uhonorowano też uczestników olimpiad, sportowców oraz szkolnych fotografów. Opiekun SU, p. Łukasz Lar, wręczył nagrody zwycięzcom tegorocznej Ligi Klas. Dziękujemy WSZYSTKIM za ogrom pracy w tym roku, ładujcie baterie. Dla całej SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ... UDANYCH WAKACJI! Niebawem do fotorelacji dodamy zdjęcia pozostałych klas, nagrodzonych sportowców, ekonomistów, stylistów i czytelników